Ako nás počúvať?

Apple iPhone a iPad

Telefóny a tablety od Apple majú svoju vlastnú aplikáciu s názvom Podcasts. Stačí ju otvoriť a na spodnej strane stlačiť „Library“ (Knižnica). Následne stlačte vpravo hore „Edit“ (Editovať) a kliknite na „Add a Podcast by URL“. Vložte tento link:
https://anchor.fm/s/7574b9c/podcast/rss
a kliknite „Subscribe“ (Odoberať). 

Google Android mobil alebo tablet

Pre Android platformu existuje veľké množstvo aplikácii a spôsob pridania podcastu je podobný. Popíšeme jeho pridanie v aplikácii AntennaPod. Stiahnite si aplikáciu z Google Play tu. Nainštalujte a spustite si aplikáciu. V ľavom hornom rohu je menu (tri vodorovné čiarky), stlačte ikonku menu a zvoľte „Subscriptions“. Stlačte veľké štvorcové tlačidlo so symbolom „+“ a textom „Add Podcast“. V novom okne nájdite sekciu „Add Podcast by URL“ a vložte tento link:
https://anchor.fm/s/7574b9c/podcast/rss
a stlačte „CONFIRM“. Následne stlačte „SUBSCRIBE“ a „OPEN PODCAST“.

Spotify

Otvorte prehliadač internetu na mobile, tablete alebo počítači kde máte nainštalovaný program Spotify. Prejdite na stránku, ktorú práve v tejto chvíli čítate. Kliknite na tento link: Spotify
Na mobile a tablete sa vám otvorí aplikácia Spotify a budete si nás môcť pridať do vašej knižnice. Na Windows počítači budete môcť spustiť Spotify tlačidlom „PLAY ON SPOTIFY“ alebo sa budete musieť najprv prihlásiť do Spotify a následne si ho pridáte do svojej knižnice (chovanie závisí od použitého prehliadača).

Audiolibrix

Audiolibrix je najväčší katalóg slovenských a českých podcastov. Počúvať nás môžete buď priamo na stránke audiolibrixu na tomto linku: incident podcast, alebo si môžete stiahnuť aplikáciu audiolibrix pre mobily a tablety Android alebo Apple.

Anchor cez prehliadač

Ak nás chcete napriek všetkému počúvať na web stránke bez inštalácie akehokoľvek softvéru, prejdite na tento link:
https://anchor.fm/incident

Ostatné spôsoby počúvania

Náš podcast je ešte prístupný na týchto platformách: Apple iTunesBreakerCastboxGoogle PodcastsOvercastPocket Casts, PodBean, RadioPublicStitcher.