Fragmenty z Qubit conference Prague 2022

125

Podcast 125:

Incident bol mediálnym partnerom konferencie Qubit Praha 2022, ktorá sa konala 25. a 26. mája 2022. Bol to až takmer rodinný event s dvoma stovkami priamych účastníkov, troma desiatkami zaujímavých spíkrov a celý náš incident tím, teda Maťo, Casper a náš najmladší člen Jakub sme dostali od organizátorov konferencie Qubit pozvanie a tak sme mali možnosť stretnúť známych kyberbezpečákov, spoznať nových, pokecať si, ale čo je najdôležitejšie vyspovedať ich priamo na tvári miesta.

Takže podcast č.125 prináša 5 skvelých rozhovorov:

1.[00:03:05] so šéfkou Qubit Conference Marikou Krahulecovou ako sa konferencia pripravovala a najmä že budúci rok je výročný 10. ročník.

2.[00:13:07] s Jozefom Úrodom z Tatrabanka o tom, ako urobiť zo vzdelávanie v kyberbezpečnosti zábavnejšie, pútavejšie a že vzdelávať treba nie len zamestnancov, ale aj klientov.

3.[00:25:53] so Zuzkou Duračinskou zo spoločnosti Lifars rozoberáme kybernetické table top cvičenia. Veľmi zaujímavé a motivačné.

4.[00:45:05] s Jánom Marekom zakladateľom Cyber Rangers rozoberáme čo je základná ochrana, čo stačí alebo nestačí, pretože útočníci sú akosi stále o krok vpredu.

5.[00:59:23] No a s Teréziou Mézešovou so Siemens Healtineers rozoberáme ako sa pozerať na bezpečnosť produktov – v tomto  prípade zdravotníckych – už pri ich návrhnu.

My sme si konferenciu nesmierne užili, za čo patrí organizátorom veľká vďaka. Vytvorili nám perfektné podmienky na našu prácu a myslím, že je to cítiť aj na uvedených rozhovoroch.

Takže pohodlne sa usaďte a užívajte si fragmenty z Qubit conference Praha 2022!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

ĎALŠIE ČLÁNKY, KTORÉ BY ŤA MOHLI ZAUJÍMAŤ