Nový incident podcast č.23 pre 18.týždeň je už von. Čo sa v ňom dozviete?

Incident podcast

Zdroj: incident.sk

Ako každý týždeň je tu nový incident podcast*. Čo sa v ňom dozviete?

V rýchlych správach sa pozrieme na čerstvý prípad BEC. Facebook si šetrí na pokutu od FTC. Ľudia majú podľa správy od Microsoftu zvláštny vzťah k hlasovým asistentom. Microsoft prehodnocuje bezpečnostnú politiku vo Windows. Google upratoval na Google Play pre Android. Oracle WebLogic má vážnu zraniteľnosť. Kamery už aj v lietadlách. Nemecká firma Citycomp v problémoch, unikli jej dáta veľkých firiem.

Vysvetlíme kto sú nadšenci nákazy. Facebook dostal trojitý úder. Mark Zuckerberg zachraňuje čo sa dá, alebo nie? Symantec objavil nový úspešný malvér. Qualcomm plátal vážne chyby v čipsetoch mobilov a tabletov. Subdomény na GoDaddy zarábali pre spamerov. Americká armáda testovala digitálny útok na svojej najväčšej základni. Vrátime sa k dôležitým informáciam ohľadom volieb 2016 v USA. Živí roboti konzumu pracujú na zásielkách Amazonu, možno aj na vašej.

*Čo je podcast a ako nás počúvať nájdete na hlavnej stránke v menu. Najrýchlejšie nás môžte počúvať z hlavnej stránky pod videom incident špeciálu.

Obrázok: „open mic“ by Ed Schipul, used under CC BY-SA 2.0

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

ĎALŠIE ČLÁNKY, KTORÉ BY ŤA MOHLI ZAUJÍMAŤ