Qubit Tatry 2022 – 4 rozhovory na 4 témy, ktoré sa vás týkajú!

SPECIAL QUBIT TATRY cover

Podcast č. 136

Nestihli ste Qubit Tatry 2022 ?  Škoda, bol to vynikajúci event, zaujímavé okrúhle stoly a prezentácie a prirodzene zaujímaví ľudia. Usporiadateľský tím konferencie redakcii Incident podcast pripravil výborné prostredie a my zasa pre vás niekoľko výborných rozhovorov.

Dnes to budú 4 rozhovory:

[00:02:53] Rozhovor č.1:

S Mirom Hlohovským, CEO a Head of Digital spoločnosti OMNICOM. Rozprávame sa o Digitálnej transformácii. Čo to je, ako sa na ňu pripraviť, ako ju zvládnuť, čo očakávať a aj to či sa môže nepodariť a aké riziká z toho môžu plynúť.

[00:23:55] Rozhovor č.2:

S Veronikou Krajčovičovou, CEO v spoločnosti bugino, s.r.o. sa rozprávame o tom, ako riešiť informačnú a kybernetickú bezpečnosť v malých a stredných podnikoch a dokonca aj v mikropodnikoch, čo sú najmä tzv. jednoosobové sročky a živnostníci. Tento segment síce tvorí viac ako 70% HDP v našej krajine, ale je finančne a znalostne poddimenzovaný, aby dokázal riešiť veci súvisiace s IaKB samostatne. Ale riešenia existujú.

[00:46:36] Rozhovor č.3:

S Borisom Mittelmanom, System Engineerom v spoločnosti VEEAM o zálohovaní a obnove.
Zálohujete? Že niečo áno a niečo nie? Poznáte spoločnosť VEEAM? Vedeli ste, že spoločnosť VEEAM, ktorá je 6. krát po sebe lídrom v Backup and Recovery Software Solutions, teda v riešeniach pre zálohovanie a obnovu dát, systémov, virtuálok, atď.  má pre jednotlivcov riešenie zadarmo?

[01:04:48] Rozhovor č.4:

So Zuzanou Omelkovou CISO resp. Manažérom kybernetickej bezpečnosti v spoločnosti GAMO sa rozprávame o úlohách CISO. O tom, či to ako CISO v technologickej firme má pri riešení bezpečnosti jednoduchšie alebo práve naopak.

Dnešný podcast bude o niečo dlhší, ale určite nebude nezaujímavý! Tak sa pohodlne usaďte!
Príjemné počúvanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

ĎALŠIE ČLÁNKY, KTORÉ BY ŤA MOHLI ZAUJÍMAŤ