Zoznámte sa! TIETOEVRY

tietoevry

ZOZNÁMTE SA! TIETOEVRY

Neviete čo Tietoevry znamená? Nuž úprimne a trocha s malým pocitom hanby sa priznávame, že pred koncom júla sme to ešte nevedeli ani my. A navyše v slovenčine, či skôr tu na východe Slovenska to znie naozaj trocha zvláštne „Tieto evry“ 😊

Veci sa zmenili keď mi na LinkedIn napísala Janka Bořutová, ktorá ma pozvala na face-to-face MEETUP cybersecurity komunity v ČR a SR, ktorá bude koncom augusta 2022 v Košiciach a kam dorazia hostia z Čiech a Fínska, zo spoločnosti Tietoevry.

  • Cybersecurity MEETUP? – Áno, veď sa tomu venujeme!
  • V Košiciách? – Áno, veď sme tu doma, nemusíme cestovať!
  • Tietoevry? – Nie, nepoznáme, asi nejaká nová spoločnosť, …pozrieme, zvážime 😊

ČO SME ZISTILI

Tietoevry je vedúca fínsko-nórska technologická spoločnosť  so silným zameraním hlavne na severské krajiny, ale s celosvetovým pôsobením. Realizujú širokú škálu služieb pre (najmä) severských zákazníkov v oblasti bankovníctva, starostlivosti o zdravie, telekomunikácie, lesné hospodárstvo, energetika, ale aj ďalšie.

Globálne zamestnávajú viac ako 24 000 expertov so špecializáciou na cloudové služby, spracovanie dát a vývoj softvéru na mieru pre viac ako 1000 zákazníkov v privátnom aj verejnom sektore vo viac ako 90 krajinách.

V Českej republike majú 4 pobočky. Najväčšie sú v Ostrave a Brne a zamestnávajú takmer 3000 odborníkov a ďalšia expanzia smeruje na Slovensko a to do Košíc!

Tietoevry pôsobí (momentálne) v šiestich globálnych end-to-end biznisových oblastiach:

TE Create:

Urýchľovanie digitálnej agendy zákazníka pomocou dizajnu digitálnych cloudových, dátových a softvérových služieb

TE Trasform:

Podporuje celopodnikovú transformáciu naprieč obchodnými procesmi, aplikáciami a infraštruktúrou s využitím automatizácie, cloudu a dátových možností.

TE Connect:

Multicloudová platforma a spravované služby zaisťujúce odolnosť, bezpečnosť a súlad pre podnikanie zákazníkov.

TE Banking:

Škálovateľné bankovníctvo ako služba a popredné softvérové produkty na podporu digitálnej transformácie a efektívnosti pre finančné inštitúcie.

TE Care:

Modulárny a interoperabilný softvér, pre zlepšovanie (najmä) severskej zdravotnej a sociálnej starostlivosti.

TE Industry:

Odvetvový softvér, údaje a integračné služby digitalizujúce základné procesy pre segmenty verejného sektora, lesníctva, celulózy, papiera a vlákien a energetiky a verejných služieb.

Tietoevry a Incidet!

Nie, nie je to malá, nová, začínajúca spoločnosť. Je to spoločnosť s obrovskými skúsenosťami z implementácií riešení. Aj mi vieme, že čo zákazník, to iné prostredie a požiadavky a každé (aj bezpečnostné) riešenie sa musí prispôsobovať. Bolo by neodpustiteľné, neprísť na face-to-face MEETUP a nevymeniť si skúsenosti, prípadne načerpať nové a o kontaktoch ani nehovoriac.
Incident! team nadväzuje s Tietoevry spoluprácu a podporuje MEETUP!

A) Ak tento blog čítate pred dátumom 30.8.2022 tak neváhajte a príďte na MEETUP!

30.8.2022, Košice, Tabačka – Gorkého 2

16:30 – 17:30 „Private versus Public Cloud“ a to zo všetkých uhlov pohľadu: biznis, funkcionalita, technológia, implementácia.

18:00 – 19:00 „When business meets Cybersecurity“ bude sa komunikovať interakciu biznis procesov a kybernetickú bezpečnosť na príkladoch z implementačnej praxe.

Stačí sa registrovať, vstup je ZDARMA!

https://www.vyvojaremkdekoliv.cz/?page_id=24588

B) Ak tento blog čítate až po evente, nevadí. Určite si informácie o spoločnosti Tietoevry pozrite na:

https://www.tietoevry.com/en/

https://www.tietoevry.com/cz/o-nas/nase-spolecnost/

Tietoevry prichádzajú aj na Slovensko a hľadajú odborníkov!
Nie len pre oblasť Cybersecurity.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

ĎALŠIE ČLÁNKY, KTORÉ BY ŤA MOHLI ZAUJÍMAŤ